216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Falu a hegy lábánál, 1942

441. Klie Zoltán (Szekszárd, 1897 - Budapest, 1992)

Falu a hegy lábánál, 1942

pasztell, papír

60*80 cm

j.j.l.: Klie 1942 X. 3.