216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Alpesi táj, 1874

178. Hackensöllner (Hackensellner), Camillo (19. sz. második felében működött)

Alpesi táj, 1874

olaj, vászon

101,5*153 cm

j.b.l.: Camillo Hackensöllner Wien 1874