216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Talmud magyarázók

201. Schleicher, Carl (működött 1855 - 1871)

Talmud magyarázók

olaj, fa

25,5*31 cm

j.j.l.: C. Schleicher (töredékes)