216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Boccaccio illusztráció

345. Gulácsy Lajos (Budapest, 1882 - Budapest, 1932)

Boccaccio illusztráció

olaj, vászon

25*35 cm

j.b.l.: Luigi Gulácsy

ho. autográf felirat: la scrittura di Boccaccio; vakrámán: L. Gulácsy Firenze v. Vittoria 19.