216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Női akt korállal (vázlat), 1914

450. Ferenczy Károly (Bécs, 1862 - Budapest, 1917)

Női akt korállal (vázlat), 1914

olaj, vászon

66*75,5 cm

j.b.f.: Ferenczy Károly