216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Balatonlelle, 1933

510. Csabai - Ékes Lajos (Budapest, 1896 - Hárossziget, 1944)

Balatonlelle, 1933

pasztell, papír

29,5*43 cm

j.j.l.: Csabai Ékes 33 Blelle

ho.: Nemzeti Szalon kiállítási címke, 1941