216. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Fiam, Henrik", 1906

131. László Fülöp Elek, Lombosi (Sir Philip) (Pest, 1869 - London, 1937)

"Fiam, Henrik", 1906

litográfia, papír

350*260 mm

j.j.l.: László L. E. fiam Henrik 1906