216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Anya gyermekével

592. Beszédes János László (Feled, 1874 - Budapest, 1922)

Anya gyermekével

bronz, márvány talapzaton

m: 35 cm

j.j.l.: Beszédes