216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Karikatúra, 1929

564. Pólya Tibor (Szolnok, 1886 - Szolnok, 1937)

Karikatúra, 1929

akvarell, tus, papír

280*220 mm

j.j.l.: Pólya T.