216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fiú a domboldalon

272. Börtsök Samu (Tápiószele, 1881 - Budapest, 1931)

Fiú a domboldalon

olaj, vászon

48,5*58,5 cm

j.b.l.: Börtsök

sérült