216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nagybányai táj templommal

430. Mikola András (Nagypeleske, 1884 - Nagybánya, 1970)

Nagybányai táj templommal

olaj, vászon fára ragasztva

72*60 cm

j.b.l.: A. Mikola