216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Olvasó nő, 1943

503. Klie Zoltán (Szekszárd, 1897 - Budapest, 1992)

Olvasó nő, 1943

olaj, vászon

40*30 cm

j.ho.: Klie Zoltán 1943