216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ülőgarnitúra, 5 db-os

647. Ülőgarnitúra, 5 db-os

osztrák, 19. sz. vége, mahagóni, faragott díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, asztallapon intarziás díszítéssel

4 db karszék: 91*62*57 cm; asztal: 73*81,5 cm