216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kétajtós ruhásszekrény, 2 db

646. Kétajtós ruhásszekrény, 2 db

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott, aranyozott kariatida díszítéssel, sérülésekkel

184*123*53 cm