216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Mediterrán táj, 1930

403. Basch Andor (Budapest, 1885 - Budapest, 1944)

Mediterrán táj, 1930

olaj, fa

10*14 cm

j.b.l.: Basch 30