216. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Vendégek"

298. Magyar festő, 20. sz. első fele

"Vendégek"

olaj, fa

21*15 cm

j.j.l.: Rudnay; ho.: autográf felirat 1917 - Rudnay Vendégek