216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Legeltetés

260. Csikós Antónia, Krizsán Jánosné (Debrecen, 1887 - Nagybánya, 1987)

Legeltetés

olaj, vászon

66*95 cm

j.b.l.: K. Csikós A.