216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vadludak a Hortobágyon, 1922

186. Pálfy József (Kisjenő, 1864 - Debrecen, 1934)

Vadludak a Hortobágyon, 1922

olaj, vászon

108*155,5 cm

j.j.l.: Pálfy J. 1922 december