216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fiú portré, 1887

225. Frankel Ignác (Pestújlak, 1838 - Budapest, 1924)

Fiú portré, 1887

olaj, vászon

61*48 cm

j.j.l.: I. Frankel 1887