216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Napimádó, 1911

485. Brasch, Hans (Karlsruhe , 1882 - Stuttgart, 1973)

Napimádó, 1911

olaj, vászon

116*89 cm

j.b.l.: H. Brasch 1911