583. Sváby Lajos (Abádszalók, 1935 - )
Csendélet, 1996
olaj, vászon kartonra ragasztva
90,5*70 cm
j.j.l.: Sváby 96
a Kardiológiai Intézet aulájához készült mozaik- terv vázlata