216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Csendélet, 1996

583. Sváby Lajos (Abádszalók, 1935 - )

Csendélet, 1996

olaj, vászon kartonra ragasztva

90,5*70 cm

j.j.l.: Sváby 96

a Kardiológiai Intézet aulájához készült mozaik- terv vázlata