499. Gyarmathy Tihamér (Pécs, 1915 - Budapest, 2005)
Lírikus absztrakció
olaj, vászon
60*81 cm
j. ho.: Gyarmathy 1969
ho.: Növény, tus, j.k.l.: Gyarmathy Tihamér 4/12, a művész fiának eredetiség igazolásával