216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lírikus absztrakció

499. Gyarmathy Tihamér (Pécs, 1915 - Budapest, 2005)

Lírikus absztrakció

olaj, vászon

60*81 cm

j. ho.: Gyarmathy 1969

ho.: Növény, tus, j.k.l.: Gyarmathy Tihamér 4/12, a művész fiának eredetiség igazolásával