216. Régi mesterek és 19. századi festmények > A ősz allegóriája, 1904

213. Düyffeke, Paul (1847 - 1910)

A ősz allegóriája, 1904

olaj, fa

37*47 cm

j.j.l.: Düyffeke 1904