216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pipacsos csendélet, 1947

235. Benczúr Ida, Dolányi (München, 1876 - Budapest, 1970)

Pipacsos csendélet, 1947

olaj, vászon

90*70 cm

j.j.l.: D. Benczúr Ida 1947