554. Aba - Novák Vilmos (Budapest, 1894 - Budapest, 1941)
"Nagybánya"
színezett rézkarc, papír
170*220 mm
j.j.l.: Aba Novák; b.l.: Aba Novák Vilmos Nagybánya