216. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Nagybánya"

554. Aba - Novák Vilmos (Budapest, 1894 - Budapest, 1941)

"Nagybánya"

színezett rézkarc, papír

170*220 mm

j.j.l.: Aba Novák; b.l.: Aba Novák Vilmos Nagybánya