216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Split kikötője,1940

401. Hollósy Béla (működött a 20. sz. első felében)

Split kikötője,1940

olaj, vászon

33,5*48 cm

j.b.l.: Hollósy Béla Split 940