216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Boglyák, 1919

332. Nemes József, Haranglábi (Nagyvárad, 1889 - Budapest, 1976)

Boglyák, 1919

olaj, vászon

50*56,5 cm

j.j.l.: Nemes; ho.: autográf felirat, Ny. Ujf. 1919