216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Akt papagájjal, 1932

242. Czencz János (Ostffyasszonyfa, 1885 - Szekszárd, 1960)

Akt papagájjal, 1932

olaj, vászon

50,5*40,5 cm

j.j.l.: Czencz J. 1932