216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Csendélet üveggel

560. Hantai Simon (Bia, 1922 - Párizs, 2008)

Csendélet üveggel

akvarell, papír

380*270 mm

j.j.l.: Hantai; ho.: tájrészlet