216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Maria Immaculata, 1875

132. Lotz Károly (Homburg vor der Höhe, 1833 - Budapest, 1904)

Maria Immaculata, 1875

ceruza, szén, papír

545*240 mm

j.j.l.: Lotz K. 1875