216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Virágcsendélet

207. Lenbach, Franz Seraph von (Schrobenhausen, 1836 - München, 1904)

Virágcsendélet

olaj, vászon

70*56 cm

j.b.l.: Lenbach F. S.