216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy legyezővel és rózsákkal

215. Szánthó Mária (Szeged, 1902 - Budapest, 1994)

Hölgy legyezővel és rózsákkal

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.f.: Szánthó M.