216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Mulatság a folyóparton

462. Pólya Tibor (Szolnok, 1886 - Szolnok, 1937)

Mulatság a folyóparton

olaj, karton

32*43,5 cm

j.j.l.: Pólya T.