216. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Amsterdam"

279. Háry Gyula (Zalaegerszeg, 1864 - Budapest, 1946)

"Amsterdam"

olaj, fa

34,5*41 cm

j.j.l.: Amsterdam - Háry