216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Konyhai csendélet kék kannával

586. Bartl József (Soroksár, 1932 - 2013)

Konyhai csendélet kék kannával

olaj, farost

60*80 cm

j.b.l.: Bartl J.