216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Aranyló búzamező, 1940

292. Basch Árpád (Pest, 1873 - Budapest, 1944)

Aranyló búzamező, 1940

olaj, falemez

41*59 cm

j.j.l.: Basch Árpád 1940