216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Boglyák

293. Hollósy Simon (Máramarossziget, 1857 - Técső, 1918)-nak tulajdonított

Boglyák

olaj, karton

40*50 cm

j.n. ho.: tulajdonosi címke, özv. Hollósy Simonné tulajdona

sérült