293. Hollósy Simon (Máramarossziget, 1857 - Técső, 1918)-nak tulajdonított
Boglyák
olaj, karton
40*50 cm
j.n. ho.: tulajdonosi címke, özv. Hollósy Simonné tulajdona
sérült