216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hommage á Klimt

504. Belányi Viktor (Nyitraludány, 1877 - Budapest, 1955)

Hommage á Klimt

akvarell, papír

380*310 mm

j.j.f.: Belányi