216. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Danillo", 1930

161. Büttner Helén (Berli, 1861 - Anarcs, 1947)

"Danillo", 1930

olaj, vászon

42*51 cm

j.j.l.: H. Büttner 930