216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nő halas fejdísszel

572. Szász Endre (Csíkszereda, 1926 - Mosdós, 2003)

Nő halas fejdísszel

olaj, műlemez

45*45 cm

j.j.l.: Szász E.