216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Velencei részlet alakokkal

173. Kaufmann, Karl (Neuplachonitz, 1843 - Bécs, 1901)

Velencei részlet alakokkal

olaj, vászon

47,5*68,5 cm