652. Íróasztal
osztrák, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa berakással, felnyitható lapján két mezőben tájkép intarziával, mögötte kis fiókkal, lábazatán faragott díszítéssel, eredeti zárszerkezettel és kulccsal
87,5*93*52 cm