216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Íróasztal

652. Íróasztal

osztrák, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa berakással, felnyitható lapján két mezőben tájkép intarziával, mögötte kis fiókkal, lábazatán faragott díszítéssel, eredeti zárszerkezettel és kulccsal

87,5*93*52 cm