216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Semsey Albert portréja, 1854

228. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Semsey Albert portréja, 1854

olaj, vászon

74*59 cm

j.b.l.: Barabás 854