216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Velencei részlet, 1929

301. Csánky Dénes (Budapest, 1885 - Sao Paolo, 1972)

Velencei részlet, 1929

olaj, vászon

58*46 cm

j.j.l.: Csánky 1929

ho.: kiállítási cédula: Velence 1930