216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Asztali csendélet Buddha szoborral

248. Kőrösmezey Katalin (1895 -?)

Asztali csendélet Buddha szoborral

olaj, karton

72*60 cm

j.j.f.: Kőrösmezey