216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Akt

245. Kiss Kálmán (Kalocsa, 1878 - 1967)

Akt

olaj, karton

49,5*33,5 cm

j.j.l.: Kiss Kálmán; ho.: Kertrészlet (vázlat)