216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Csendélet kék drapériával

209. Rodmitzky Ilona jelzésse, 20. sz. első fele

Csendélet kék drapériával

olaj, vászon

105,5*90 cm

j.b.l.: Rodmitzky Ilona