216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Írószekreter

640. Írószekreter

osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, diógyökér, jávorfa és paliszander berakással, öntött sárgaréz veretekkel, egykorú zárszerkezetekkel, kulccsal, sérült

192*134*68,5 cm