216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Komód

645. Komód

osztrák, 1800 körül, fenyőfa alapon diófa és kőrisfa borítással, öntött sárgaréz veretein a zománcdísz sérült, egyik zár pótolt, sérült

90*119*52 cm