216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kalapos férfi portréja

515. Scheiber Hugó (Budapest, 1873 - Budapest, 1950)

Kalapos férfi portréja

akvarell, tus, papír

600*420 mm

j.k.l.: Scheiber H.